Madonā norisināsies “Jaunsardzes kauss biatlonā 2022"

19.01.2022
Pasākumi
Informāciju sagatavoja
JC sabiedrisko attiecību speciāliste

Šo piektdien, 21. janvārī, Madonā norisināsies biatlona sacensības jaunsargiem “Jaunsardzes kauss biatlonā 2022”. Sacensības notiks Madonā, Sporta un atpūtas centrā “Smeceres sils”. Sacensības organizē Latvijas Biatlona federācija sadarbībā ar Jaunsardzes centru un Madonas pašvaldību.

Plānots, ka sacensībās piedalīsies 87 jaunsargi, kas sevi pierādīs dažādās vecuma grupās. Sacensību pirmajā posmā galvenokārt piedalīsies jaunsargi no Vidzemes un Latgales reģioniem.

Biatlona sacensību mērķis ir popularizēt biatlonu bērnu un jauniešu vidū, kā arī dot iespēju startēt ikvienam jaunsargam un izjust sacensību spriedzi, sacenšoties plecu pie pleca gan ar sava, gan citu novadu jaunsargiem. Tāpat šāds pasākums ir laba iespēja jaunsargiem pārbaudīt savu izturību un šaušanas prasmi tādos apstākļos, kādi ikdienas jaunsargu nodarbībās nav sastopami. Sacensību gaitā tiks noskaidroti labākie biatlonisti Jaunsardzes dalībnieku vidū.

“Jaunsardzes kausa biatlonā 2022” norisināsies jau ceturto gadu pēc kārtas.  Otrais sacensību posms plānots 11. februārī Talsos, kur plānots, ka vairums dalībnieku ieradīsies no Kurzemes, Zemgales un Rīgas reģiona.

Jaunsardzes kausā biatlonā piedalās dalībnieki, kuri ir veikuši Covid-19 testu izglītības iestādes organizētā skrīninga ietvaros vai kuriem ir Covid-19 pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikāts.

Jaunsardzes kauss biatlonā tiek organizēts ievērojot aktuālos MK noteikumus Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.


Informāciju sagatavoja:
Jaunsardzes centra
Plānošanas un izglītības departamenta
Jaunsardzes nodaļas
vecākais eksperts metodiskajos jautājumos / sporta metodiķe
Sintija Tīruma
Tālrunis +371 67335389
E-pasts: sintija.tiruma@jc.gov.lv