Konkurss "Jaunsardze manā novadā"

 

      2020. gada radošo projektu konkurss tiek veltīts Jaunsardzes darbiniekiem un karavīriem - veterāniem, kuri ilgstošā laika posmā ir devuši ieguldījumu Jaunsardzes kustības pastāvēšanā un attīstībā. Konkursa dalībnieki pēta savas jaunsargu vienības izveidi un attīstību.

Aicinām piedalīties visas jaunsargu vienības un izpētīt to, kā Jaunsardzes kustība ir veidojusies jūsu novadā, pilsētā vai ciemā!


 1. Konkursa darbu iesniegšanas formāts un noformēšanas prasības:
  1. Apraksts, intervija, atmiņu apkopojums ― līdz 10 A4 formāta lapaspusēm.
  2. Video — maksimālais garums 10 minūtes. Video klipa pēdējā kadrā jānorāda tā autoru vārdi un uzvārdi, kā arī atskaņotās mūzikas izpildītāji un dziesmu nosaukumi.
  3. Fotogrāfijas — katrs autors var iesniegt ne vairāk kā 10 fotogrāfijas. Fotogrāfijas iesniedzamas digitālā veidā (CD) JPEG formātā. Jāpievieno fotogrāfijas apraksts vai stāstījums par attēloto.
 2. Konkursa gaita un vērtēšana:
  1. posma vērtēšanas komisija nosaka uzvarētājus;
  2. konkursa uzvarētāji saņems balvas;
  3. konkursa darbi vērtēšanas komisijai jāiesniedz līdz 2020. gada 10.jūnijam Aizsardzības ministrijā, Jaunsardzes centrā, kas atrodas Rīgā, K. Valdemāra ielā 10/12, LV-1473 vai elektroniskajā formātā e-pastā Katrina.Tiltina@jc.gov.lv ar norādi "Jaunsardze manā novadā";
  4. Video augšupielādējami www.failiem.lv vai kādā citā failu apmaiņas vietnē, nosūtot video saiti uz e-pastu: Katrina.Tiltina@jc.gov.lv līdz 2020. gada 10. jūnijam.

Informāciju par projektu izstrādi var precizēt pa tālruņiem: 67335389, 28385124